Dostawa i płatności

Dostawa

Po złożeniu zamówienia towar jest pakowany w dobrze zabezpieczone, szczelne opakowanie. Dzięki, któremu przed długi czas zachowuje swoje właściwości i pozostaje w nienaruszonym stanie przez cały proces wysyłki.

Czas realizacji zamówienia i dostawy

  1. Termin realizacji zamówienia wynosi do 24 godzin roboczych od momentu zaksięgowania płatności. W przypadku gdy zamówionego produktu chwilowo brakuje lub jest dostępny w mniejszej ilości, czas wysyłki towaru może się nieznacznie przedłużyć, o czym od razu informujemy klientów.
  2. Zamówienia są wysyłane w formie przesyłki, średni czas dostawy wynosi 24-72h od momentu zrealizowania zamówienia w sklepie.
  3. Klient ma prawo do oceny stanu przesyłki przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub innych wad wynikających z nieprawidłowego sposobu transportu, należy nie przyjmować przesyłki i niezwłocznie skontaktować się ze sklepem, który podejmie działania mające na celu wyjaśnienie sprawy.

 

Cennik Dostaw

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 99,00 zł 

Kurier InPost

Przedpłata na konto 16,00 zł

Za pobraniem 19 zł

Paczkomaty InPost

Przedpłata na konto 12,00 zł

Za pobraniem 14,50 zł

Odbiór osobisty

Na terenie 83-400 Kościerzyna 0,00 zł

 

Płatności
W naszym sklepie dostępne są dwie formy płatności za zamówienie:

  • Przelew bankowy: na nr konta mBank 45 1140 2004 0000 3002 7959 9725 – w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia oraz imienia i nazwiska składającego zamówienie, jeśli przelew jest wykonywany z innego konta.
  • Płatnością elektroniczną przy użyciu systemu platnosci.pl (PayU.pl) – po złożeniu zamówienia dostępne jest przekierowanie do systemu płatności online, gdzie możliwe jest dokonanie wpłaty na konto.