Oczywiście, że nie. Możesz złożyć zamówienie bez założenia konta, zachęcamy jednak, żebyś to zrobił, gdyż zajmuje tylko chwilę, a daje dużo korzyści.

Posiadając konto możesz:

  • sprawdzić historię swoich zamówień,
  • uniknąć wpisywania swoich danych przy każdym zamówieniu,
  • dokonać darmowego zwrotu produktu
  • złożyć reklamację w wygodny i szybki sposób
  • korzystać z promocji tylko dla stałych klientów

Aby założyć konto w COFFEE GRAIN, wykonaj następujące kroki:

1. Kliknij tekst “ZALOGUJ” umieszczony w prawym górnym rogu strony.
2. Kliknij opcję “Stwórz nowe konto”.
3. Podaj swój adres e-mail, imię, nazwisko, hasło i zaakceptuj nasz regulamin oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ta zgoda pozwoli nam w przyszłości na realizowanie Twoich zamówień. Następnie kliknij przycisk “DOŁĄCZ”.
4. Jeśli posiadasz konto na Facebooku możesz go użyć, aby zarejestrować się jeszcze szybciej. Wystarczy, że klikniesz przycisk “Logowanie przez Facebooka”, a potem przycisk “Kontynuuj jako”. W kilka sekund zostaniesz automatycznie zalogowany do sklepu. Nie martw się, nie opublikujemy niczego w Twoim imieniu.

Aby zalogować się na swoje konto w COFFEE GRAIN:

1. Kliknij tekst “ZALOGUJ” umieszczony w prawym górnym rogu strony.
2. Wpisz swój adres e-mail oraz hasło.
3. Kliknij “ZALOGUJ” i gotowe 🙂
4. Jeśli nie możesz się zalogować, kliknij w napis “Nie pamiętasz hasła?” i podaj swój adres e-mail, który został użyty do założenia konta. Wyślemy do Ciebie wiadomość z linkiem, który pozwoli Ci ustawić nowe hasło.

Z chęcią odpowiemy telefonicznie na Twoje wszystkie pytania, ale możemy zrealizować wyłącznie zamówienia złożone przez nasz sklep online lub wysłane na adres sklep@coffeegrain.pl.

Oczywiście! Wystarczy, że klikniesz przycisk “Logowanie przez Facebooka”, a potem przycisk “Kontynuuj jako”. W kilka sekund zostaniesz automatycznie zalogowany do sklepu. Nie martw się, nie będziemy niczego publikować w Twoim imieniu.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.

Tak informujemy Was, że dany produkt został wyprzedany i czekamy na świeżą dostawę.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do Nas maila a odpowiemy na nie błyskawicznie 🙂